Брикети з кокосової стружки WEBER, 4 КГ - 18401

Брикети для барбекю з кокосової стружки Weber — це крутий екологічний варіант ноу-хау палива, яке розпалюється до 20 хвилин та гарантовано забезпечує до 3 годин безперервного приготування на грилі.
Варто зауважити, що брикети виготовлені зі 100% натуральних матеріалів — карбонізованої стружки кокосових горіхів і крохмалю тапіоки та зовсім не містять у складі деревини, тим самим підтверджуючи турботу бренду про стан навколишнього середовища. Крохмаль тапіоки використовуюється у якості скріплюючого матеріалу, який у свою чергу є природним в порівнянні з токсичними синтетичними елементами, що залишають свій вміст на продуктах та потрапляють до організму людини.

Слід зазначити, що кокосові брикети є повністю екологічними та якісно відрізнються від інших видів топлива для грилю.
Завдяки зручній і в той же час стійкій до атмосферних впливів сумці, ви можете більше не хвилюватся, що брикети промокнуть під дощем та зіпсуються, тим часом як зручна застібка дозволить якісно повторно відкривати та закривати упаковку.
Давно мрієте про томлені реберця, які ідеально відділяються від кістки — тоді cміливо discover whats possible разом із інноваційними продуктами від Weber!
Об’єм мішка з брикетами — 4 кг

Відгуки та питання

Будемо раді бачити Ваші коментарі та питання пов'язані з цим товаром. Із задоволенням відповімо кожному!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Зацікавило?

Залиште свої контактні дані для того щоб наш менеджер зміг зв'язатися з вами для обговорення всіх деталей вашої покупки  Цей сайт захищений з використанням reCAPTCHA. Політика конфіденційності та Умови використання Google

  Або телефонуйте за номером нижче

  0 800 307 585

  Шоуруми

  м. Київ, ринок “Столичний”, вул. Велика Кільцева 110а, магазин №35

  с. Лісники, вул. Ватутіна 170 ("Сільпо")