Брикети деревовугільні FATHER FIRE 5 кг

Деревне брикетоване вугілля — це чудовий вид палива для приготування шашлику, грилю, барбекю. Воно вигідно відрізняється від традиційних дров та вугілля екологічністю, ефективністю та зручністю використання. Спробуйте та ви самі відчуєте різницю.

Екологічні деревовугільні брикети ТМ “FATHER FIRE” виготовлені з листяних твердих порід дерев та є елітним продуктом у цій категорії товарів. Їхні ключові особливості:

 • Ефективність та економічність. Час розведення вогню та досягнення максимального жару 10-15 хвилин. Тривалість горіння — до 6 годин. Витрата деревовугільних брикетів менша ніж вугілля і значно менша ніж дров. Жар тримається довше та стабільніше.
 • Зручність. При використанні деревовугільних брикетів відсутні запах, дим та сажа. При транспортуванні не кришаться та не подрібнюються. На пікніку не потрібно витрачати час на пошук дров по лісі. Не доведеться вдихати вугільний пил, мити від нього руки та пилососити автомобіль.
 • Безпека. Вам не доведеться колоти дрова. При горінні деревовугільних брикетів відсутнє велике полум’я та іскри, що стріляють.
 • Екологічність. При контрольованому циклічному вирощуванні власної деревини та виробництві деревовугільних брикетів не використовуються засоби та процеси, що шкодять навколишньому середовищу. Під час зростання наших дерев поглинається вуглекислий газ та очищується повітря. За рахунок цього досягаються підсумкові нульові викиди СО2.
 • Інноваційність та професіоналізм. Деревовугільні брикети використовують не лише для пікніків у колі друзів, а й як паливо для професійного приготування їжі у сфері HoReCa.
 • Підтримка вітчизняного виробника. Власне вирощування деревини, виробництво та реалізація продукції ТМ “FATHER FIRE”, все це робочі місця всередині України та пожвавлення економіки країни.

Відгуки та питання

Будемо раді бачити Ваші коментарі та питання пов'язані з цим товаром. Із задоволенням відповімо кожному!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Зацікавило?

Залиште свої контактні дані для того щоб наш менеджер зміг зв'язатися з вами для обговорення всіх деталей вашої покупки  Цей сайт захищений з використанням reCAPTCHA. Політика конфіденційності та Умови використання Google

  Або телефонуйте за номером нижче

  0 800 307 585

  Шоуруми

  м. Київ, ринок “Столичний”, вул. Велика Кільцева 110а, магазин №35

  с. Лісники, вул. Ватутіна 170 ("Сільпо")