Газовий балон для барбекю GUTGAS, 45,5 л

Артикул: GATR4522

Газовий балон для барбекю GUTGAS, 45,5 л

КОД: GATR4522

Спроектований спеціально для професійного використання та потужних побутових газових приладів (плити, обігрівачі). При об’ємі 45.5л і висоті всього 750мм він знадобиться всюди, де потрібне тривале автономне газопостачання, а завдяки діаметру 320мм працює з високою продуктивністю при низьких температурах (до -20°С).

 

Найміцніша серія наших балонів інтенсивного професійного використання.

 

Серія балонів для зрідженого газу Gutgas HeavyDuty розроблена таким чином, щоб витримувати найжорсткіші щоденні навантаження, вилочний навантажувач, газове зварювання або домашнє приготування їжі та опалення.

 

Балони Gutgas HeavyDuty створені на віки! Дивовижна довговічність забезпечується завдяки високоякісній холоднокатаній товстостінній сталі з особливою термічною обробкою. При вазі на 5-10% менше, ніж у звичайного сталевого газового балона сумірного об’єму, газові балони HeavyDuty витримують тиск понад 120 Атм (майже в 5 разів перевищуючи стандартні 25Атм), надійно утримуючи газ усередині. У той же час завдяки здатності до деформації металевий корпус балона з легкістю гасить енергію ударів. Висока якість гарантується суворим багаторівневим контролем кожному етапі виробництва.

 

Безкомпромісна безпека та вогнестійкість газових балонів Gutgas HeavyDuty забезпечується клапаном надлишкового тиску, який дозовано випускає зайвий газ, не підтримуючи горіння навіть у відкритому полум’ї, а тришарове зносостійке та атмосферостійке захисне покриття. розії.

 

Балони Gutgas розроблені з увагою до кожної деталі, щоб перевершити очікування найвибагливіших споживачів. Вироблено в ЄС (Португалія) лідером галузі з 60-річною історією досліджень, інновацій та довгим списком патентів.

 

Сертифіковано: Директива ЄС 2010/35, π-маркування та стандарт EN14142.

 

Робочий тиск: 30 бар
Максимально безпечний тиск: не менше 67 бар
Різьблення з’єднання на вентилі: СП 21,8LH
Максимальний обсяг заправки, що рекомендується: 36,4 л
Вага порожнього балона: 17,9 кг
Висота: 75 см
Діаметр: 32 см
Діапазон робочих температур: -20°C – +65°C
Виробництво: Європейський Союз

Відгуки та питання

Будемо раді бачити Ваші коментарі та питання пов'язані з цим товаром. Із задоволенням відповімо кожному!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Зацікавило?

Залиште свої контактні дані для того щоб наш менеджер зміг зв'язатися з вами для обговорення всіх деталей вашої покупки  Цей сайт захищений з використанням reCAPTCHA. Політика конфіденційності та Умови використання Google

  Або телефонуйте за номером нижче

  0 800 307 585

  Шоуруми

  м. Київ, ринок “Столичний”, вул. Велика Кільцева 110а, магазин №35

  с. Лісники, вул. Ватутіна 170 ("Сільпо")