Композитний балон (LPG) GUTGAS Composite 18.2л

Артикул: GHCL3322

Композитний балон (LPG) GUTGAS-Ragasco 18.2л

КОД: GHCL1822

Спроектовано спеціально для американських грилів. При висоті 468мм він поміститься у будь-який стаціонарний гриль, а завдяки вазі лише 4.4 кг є найлегшим на ринку.

Найтехнологічніші балони у світі.

Усі етапи створення полімерно-композитних балонів для зрідженого газу Gutgas-Ragasco від постачання сировини до упаковки виготовляються на єдиній у світі повністю автоматизованій виробничій лінії. У процесі виробництва кожен балон випробовується за 35 параметрами, у тому числі під високим тиском на міцність та жорсткість, щоб ви завжди були впевнені у абсолютній надійності нашого газового балона.

Безпека та довговічність – головні принципи створення серії газових балонів Gutgas-Ragasco. Кожен 200-й виріб перевіряється на розрив під тиском 150Атм., а кожне 1000-е – проходить циклічні випробування на максимальну кількість заповнень, витримуючи понад 100 000 циклів при нормі 12 000 циклів! Тобто їх можна використовувати понад 100 років.

Сучасні композитні матеріали наділяють газові балони Gutgas-Ragasco унікальними властивостями, що не досягаються для інших технологій:

неперевершена легкість – майже в 2,5 рази легше звичайних металевих балонів;
прозорість — рівень газу легко контролювати завдяки прозорому корпусу;
довговічність — завдяки відсутності металу, композитні газові балони не піддаються корозії (іржавінню), стійкі до механічного та хімічного впливу;
безпека та вогнестійкість забезпечується клапаном надлишкового тиску, який дозовано випускає зайвий газ, виключає іскроутворення.

Балони Gutgas-Ragasco розроблені з увагою до кожної деталі, щоб перевершити очікування найвибагливіших споживачів. Виготовлені за унікальними технологіями на найсучаснішій 100% автоматизованій фабриці Hexagon Ragasco в Норвегії.

Сертифіковано: Директива ЄС 2010/35, π-маркування, стандарти EN14427 та EN12245.

Корисний об’єм балона (80% газу): 14,6 л
Маса (0,42 пропан, суміш С): 7,6 кг
Вага порожнього балона з вентилем: 4,4 кг
Висота: 46,8 см
Діаметр: 30,5 см
Діапазон робочих температур: -40 ° C – +65 ° C
Виробництво: Норвегія

Відгуки та питання

Будемо раді бачити Ваші коментарі та питання пов'язані з цим товаром. Із задоволенням відповімо кожному!

 1. Купив такий балон до гриля.
  Здивувало його вага він дійсно легкий , та те що бачиш залишок Газа в балоні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Зацікавило?

Залиште свої контактні дані для того щоб наш менеджер зміг зв'язатися з вами для обговорення всіх деталей вашої покупки  Цей сайт захищений з використанням reCAPTCHA. Політика конфіденційності та Умови використання Google

  Або телефонуйте за номером нижче

  0 800 307 585

  Шоуруми

  м. Київ, ринок “Столичний”, вул. Велика Кільцева 110а, магазин №35

  с. Лісники, вул. Ватутіна 170 ("Сільпо")