Вугільний гриль Kamado Joe Big Joe III Stand-Alone

Артикул: KJ15040821

Вбудований керамічний гриль Kamado Joe третього покоління. Поєднання класики, перевіреної часом, та сучасних технологій, доведених до досконалості. Широкий спектр можливостей цього гриля забезпечується функціональним наповненням завдяки інноваційним системам “циклон” та “розподіляй і господарюй”. “Циклон” – система ротації гарячого повітря всередині гриля, що змінює принцип конвекції в керамічному грилі, яка завдяки своїй конструкції закручує дим всередині гриля. При цьому тепло розподіляється  максимально рівномірно і страві надається посилений копчений аромат. Запатентована сиситема “розподіляй і господарюй” – включає три рівні.

Решітки можна рознести на 25 см по висоті одну від одної. Доповнена підставкою під казан та напівкруглими керамічними жаровідсікачами на яких можна випікати. Модель розташована на візку з полицею під аксесуари або вугілля, забезпеченим посиленими колесами які витримають не одне десятиліття активного використання. В гриль встановлена стальна корзина для вугілля, яка дозволяє миттєво вийняти гаряче вугілля і швидко охолодити гриль.
Має роздільник, що забезпечує можливість відсікати жар і комфортно готувати непрямим методом. Верхня вентиляційна кришка з алюмінію точно контролює подачу повітря і є стійкою до атмосферних впливів.

Тільки у Kamado Joe запатентована система зручного очищення зольника. Потрібно тільки витягнути  висувний ящик і висипати попіл. Революційний механізм підйому купола з пневматичною системою, знижує вагу кришки на 96 %. Його можна підняти або опустити одним пальцем, фіксуючи кришку у найзручнішому для вас положенні. Гриль обладнаний найсучаснішою технологічною прокладкою, виготовленою з найтоншого металевого дроту і вогнетривкого скла замість застарілої повстяної прокладки.

Характеристики

Розмір

Ширина
81 см
Глибина
91 см
Висота
99 см

Переваги цієї моделі

01

101 рік на кераміку, 5 років на металеві елементи. 1 рік на інше

02

Запатентована система

Тільки в Kamado Joe запатентована система зручного очищення зольника - потрібно тільки витягти контейнер чи висипати попіл

03

Революційний механізм

Кришку гриля можна підняти або опустити одним пальцем, фіксуючи в тому положенні де ви зупинилися

04

Доповнення

Підставка під казан і напівкруглі керамічні жаровідсікачі, для випікання. Посилені колеса та сталевий кошик для вугілля

05

Верхня кришка

Регуляція потоку повітря і регулювання температури, вбудований в кришку гриля термометр

06

Зручний роздільник

Забезпечує можливість відсікати жар і комфортно готувати непрямим методом.

07

Divide & Conquer

Гнучка система приготування їжі

08

Доставка та встановлення

Безкоштовна доставка, встановлення та перевірка в Києві та області. Самовивіз або доставка через Нову Пошту по Україні.

Дізнатись більше

Відгуки та питання

Будемо раді бачити Ваші коментарі та питання пов'язані з цим товаром. Із задоволенням відповімо кожному!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Зацікавило?

Залиште свої контактні дані для того щоб наш менеджер зміг зв'язатися з вами для обговорення всіх деталей вашої покупки  Цей сайт захищений з використанням reCAPTCHA. Політика конфіденційності та Умови використання Google

  Або телефонуйте за номером нижче

  0 800 307 585

  Шоуруми

  м. Київ, ринок “Столичний”, вул. Велика Кільцева 110а, магазин №35

  с. Лісники, вул. Ватутіна 170 ("Сільпо")